Випуск учасників проекту "Україна-Норвегія" у Львівській політехніці

Випуск учасників проекту “Україна-Норвегія” у Львівській політехніці

22 грудня 2016 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться вручення свідоцтв про додаткову освіту слухачам курсів професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців Збройних сил України та членів їхніх сімей, учасників АТО.

Місце проведення заходу – актова зала головного корпусу Університету (вул. Ст. Бандери, 12). Початок о 14:00.

Курси діяли в Інституті адміністрування та післядипломної освіти Львівської політехніки з 19 вересня до 22 грудня 2016 року в рамках освітнього проекту «Україна – Норвегія». До навчання, яке профінансовано Королівством Норвегія, залучено 40 звільнених у запас військовослужбовців Збройних сил України та учасників АТО. Слухачі навчалися за спеціалізованою програмою «Англійська мова та цифрові комунікації». Мета проекту – надати необхідні знання слухачам, а також посприяти їм у пошуку роботи, подоланні стресових ситуацій тощо.

Курси стали результатом плідної співпраці Інституту адміністрування та післядипломної освіти Львівської політехніки, Міжнародного фонду соціальної адаптації (МФСА) та Університету NORD (Королівство Норвегія).