У Львівській політехніці вп’яте стартують курси професійної перепідготовки військовослужбовців, звільнених у запас по проекту «Україна-Норвегія»

proekt ukrayina-norvehiya 2017 1У Львівській політехніці вп’яте стартують курси професійної перепідготовки військовослужбовців, звільнених у запас по проекту «Україна-Норвегія».

Відкриття проекту «Україна-Норвегія» відбулося 15 лютого, яке було досить урочистим. Слухачі змогли одразу ж зануритися в атмосферу даного проекту, оскільки відкриття відбулося в аудиторії, яка оформлена символікою проекту «Україна-Норвегія», інформаційними банерами. Цього семестру до навчання за програмою «Англійська мова та цифрові комунікації» приступлять 2 групи, а це близько 60 слухачів, які опановуватимуть нові та цікаві для них знання.

З вітальним словом виступили член правління Міжнародного фонду соціальної адаптації Тетяна Шаповалова, директор громадської організації «Західноукраїнська ініціативна група» Максим Лапан, директор інституту адміністрування та післядипломної освіти Віктор Яськов та декан післядипломної освіти ННІ АПО «Львівської політехніки» Мар’яна Захарчук. Вони привітали всіх учасників курсу та розповіли про значимість даного проекту і ті можливості, які він відкриває перед кожним із слухачів. Також присутніми були Яна Козаченко, директор із розвитку Міжнародного фонду соціальної адаптації, викладачі та декілька із випускників проекту. Перед слухачами виступила також Світлана Мацьків, випускниця проекту в 2016 році. Вона поділилася своїми враження та тими результатами, які отримала від проекту, та розповіла, які саме знання отримують слухачі. Світлана наголосила на те як проходить сам навчальний процес, що викладачі стараються поділитися усіма своїми знаннями із слухачем та завжди відкриті до питань, які можна задавати не лише під час занять, а поза межами аудиторії.

Цього семестру слухачі навчатимуться за новою програмою «Англійська мова та цифрові комунікації», яка стала досить популярною серед слухачів, зважаючи на це, у цьому семестрі працюватимуть 2 групи. Слухачі пройдуть навчання, яке триватиме 3 місяці. Також у навчальний процес будуть залучатися не лише викладачі Львівської політехніки, планується ряд заходів, які будуть проведені партнерами проекту.