Презентація інноваційної книги «Англо конструктор» для слухачів проекту «Україна-Норвегія» у Львівській політехніці

Яна Козаченко, автор книги Англоконструктор11 листопада відбулася захоплююча презентація книги «Англо конструктор» для слухачів проекту «Україна-Норвегія» у Львівській політехніці, проведена Яною Козаченко, її автором, директором з розвитку Міжнародного фонду соціальної адаптації, а також викладачем англійської мови. Більшість її учнів – це відомі бізнесмени.

Книга «Англо конструктор» – це навчально-наочний посібник з граматики англійської мови. Її написання тривало 2 роки, автор висвітлила увесь свій досвід як педагог, а також поділилася основними методиками, які використовувала та набувала протягом останніх 10 років. Автору вдалося виокремити основні закономірності та принципи, які дозволяють пришвидшити успішний процес вивчення іноземної мови. За словами викладача кожне заняття повинне бути феєрією, щоб процес навчання приносив задоволення та приголомшливі результати. Саме ці принципи були покладені у структуру посібника, який дає змогу вивчати граматику невимушено навіть людині, яка має дуже низький рівень знання мови. Це стає можливим завдяки наочності, присутності яскравих прикладів, які закарбовуються в пам’яті через яскраво підібрані асоціативні зображення, схеми, інфографіку тощо.

Слухачі були в захваті від автора, яка навіть поділилася багатьма секретами, які можуть стати у пригоді при вивченні іноземної мови. Оскільки слухачі проекту у Львівській політехніці навчаються за програмою «Англійська мова та цифрові комунікації», презентація книги стала ще одним своєрідним бонусом до курсу. Кожен з присутніх отримав особистий примірник з автографом викладача.