У Львівській політехніці вчетверте стартують курси професійної перепідготовки військовослужбовців, звільнених у запас по проекту «Україна-Норвегія»

У Львівській політехніці вчетверте стартують курси професійної перепідготовки військовослужбовців, звільнених у запас по проекту «Україна-Норвегія».

Відкриття проекту «Україна-Норвегія» відбулося 19 вересня, яке було досить урочистим. Слухачі змогли одразу ж зануритися в атмосферу даного проекту, оскільки під проект була виділена окрема аудиторія, яку оформили символікою проекту «Україна-Норвегія», інформаційними банерами. Нова аудиторія була відкрита при сприянні ГО “Західноукраїнська ініціативна група”. У цій аудиторії слухачі з першого дня познайомилися із специфікою даного проекту та його масштабністю.

З вітальним словом виступили директор із розвитку Міжнародного фонду соціальної адаптації Яна Козаченко, директор громадської організації «Західноукраїнська ініціативна група» Максим Лапан, директор інституту адміністрування та післядипломної освіти Віктор Яськов та декан післядипломної освіти ННІ АПО Львівської політехніки Мар’яна Захарчук. Вони привітали всіх учасників курсу та розповіли про значимість даного проекту і ті можливості, які він відкриває перед кожним із слухачів.

Цього семестру слухачі навчатимуться за новою програмою «Англійська мова та цифрові комунікації», яка була створена з урахуванням побажань попередніх учасників проекту. Нова програма стала досить популярною серед потенційних слухачів, адже кількість заявок стати учасником даного курсу зросла удвічі.