Додаткові практичні знання зі створення та просування власного інтернет-бізнесу

Для слухачів курсу "Англійська мова та цифрові комунікації"

Додаткові практичні знання зі створення та просування власного інтернет-бізнесу

25 жовтня слухачі курсу “Англійська мова та цифрові комунікації” відвідали одноденний семінар «Формула сайту: як вибудувати продажі в інтернеті», де отримали практичні знання зі створення та просування власного інтернет-бізнесу.

На семінарі провідні експерти-практики розповіли як правильно просувати свій інтернет-бізнес, збільшувати продажі та залучати нових клієнтів. Спікери представляли наступні організації: “Медіа Сервіс”, “1С-Бітрікс”, “SkyWorks”, «SMM case», “Seo-Fix”, “Tachcard”, “АДЛАБС-Україна”, “Яндекс.Україна” та “Arzinger law office”.

Сьогодні з групою і нашим викладачем Романом Васьківом, відвідали одноденний семінар “Інноваційні технології для бізнесу”. Своїм досвідом і успішними кейсами ділилися експерти з SMM випадок, Медіа Сервіс, 1С-Бітрікс, Seo-Fix, Яндекс.Україна, Tachcard, AD | LABS-Україна.
На цьому семінарі, ми взнали для себе багато нової, цікавої і корисної інформації!!! Які існують види інтернет-інструментів, контекстної реклами, для просування бізнесу, які тренди використовуються на ринку! Ще дуже важливою була інформація “Інтелектуальна власність в інтернеті”!

Галина Дерев'янко

слухачка курсу

Дуже було цікаво!

..такий ще смачненький семінар виявився, правда?)

Світлана Мацьків

слухачка курсу